Legislatures democràtiques

  • Abril 1979

    Primeres eleccions municipals democràtiques

    Antoni Amengual Salom (UCD)

  • Maig 1983

    Segones eleccions municipals democràtiques

    Guillem Pons Pons (AP-PDP-UL)

  • Juny 1987

    Terceres eleccions municipals democràtiques

    Salvador Cànoves Rotger (PSOE)

  • Maig 1991

    Quartes eleccions municipals democràtiques

    Salvador Cànoves Rotger (PSOE)


  • Maig 1995

    Cinquenes eleccions municipals democràtiques

    Salvador Cànoves Rotger (PSOE)

  • Juny 1999

     Sisenes eleccions municipals democràtiques

    Salvador Cànoves Rotger (PSOE)

     

     

     

    Miquel Nadal Moyà (PSOE)

     

     

  • Maig 2003

    Setenes eleccions municipals democràtiques

    Miquel Nadal Moyà (PSOE)